KMCO ❱❱ Krav Maga – Centrum Ostrava ❱❱ Tělocvična

Tělocvična

Co vám můžeme říct o naší tělocvičně? Máme k ní i šatny? A co sprchy, bude se kde umít? Bude probíhat výuka jenom v tělocvičně, nebo i jinde?

Blízké okolí tělocvičny

Naše tělocvična Krav Maga Centrum Ostrava se nachází v městské části Mariánské Hory a Hulváky, avšak pouze jeden přechod daleko OC Futurum náležící pod městskou část Ostrava Fifejdy. Přímo u tělocvičny se téměř nenacházejí parkovací místa, proto doporučujeme využít přilehlá parkoviště v témže místě, kde můžete přilehlé centrum využít i pro nákupy, či občerstvení kávou.

Tělocvična a základní vybavení

Samotná tělocvična se nachází v přízemí v bývalém objektu „Dům tisku“, kde se nachází i veškeré potřebné zázemí pro kvalitní výuku sebeobrany Krav Maga a případně dalších bojových sportů. Současně lze nalézt v přízemí i recepci a kamennou prodejnu obchodu s ochrannými prostředky a potřebami pro bojové sporty Ippon Shop.

Vstup do tělocvičny a základní vybavení

Vchod do tělocvičny se nachází za recepcí, za prvními dvojitými dveřmi, kde se nalézá prosklený světlík ve stropu. Vstup je po pravici, před vstupem si prosíme zujte obuv. Zázamí tělocvičny poskytuje oddělené šatny pro muže/ženy, toalety a samozřejmě i separované sprchy.

Ochranné prvky

Ochranné prvky tělocvičny Krav Maga Centrum Ostrava se skládají z ochranného povrchu v podobě tatami a bezpečnostního pásma podél stěn a rohů místnosti. Při cvičení dbejte ostražitosti.

Při delší výuce Krav Maga používáme celou řadu pomůcek a ochranných pomůcek pro zmírnění úderů a jejich správný nácvik i intenzitu. Setkáte se zde s použitím malých i velkých lap, tyčí, ale pro začátek si vystačíte jen se zápalem a vlastníma rukama.

Více o naší tělocvičně se dozvíte v sekci Kde a kdy cvičíme.

S sebou do tělocvičny

Na sebe triko a dlouhé kalhoty (legíny, tepláky), nebo kraťasy. Cvičíme na speciálních žíněnkách resp. „tatami“ po celé ploše tělocvičny, nechceme je potrhat, proto cvičíme na boso.

S sebou si vemte i pití.

V tělocvičně vyučujeme následující:

Výuka a semináře

V tělocvičně probíhá výuka standardně od pondělí do pátku od 15 do 21 hodin. Víkendy jsou pak věnovány akcím pro naše studenty ať již dospělého, nebo dětského/mladistvého věku. Pořádáme zde nepravidelné semináře, speciální kurzy a další události s tématikou sebeobrany.

Termín podání přihlášky

Přihlášky do letního semestru se zahájením studia v únoru 2023 přijímáme do 6. 2. 2023.

Přihlášky do letního semestru se zahájením studia v únoru 2023 přijímáme do 6. 2. 2023 prodlužujeme do konce února 2023

Přihlášky do zimního semestru se zahájením výuky v září 2023 přijímáme do 11. 9. 2023.

Přihlášky do letního semestru se zahájením studia v únoru 2024. otevíráme prosinci 2023.

Přihlášky do zimního semestru se zahájením výuky v září 2023. (Nábor otevíráme v červnu 2023.)

Přihlášky do letního semestru se zahájením studia v únoru 2024 (Nábor otevíráme v prosinci 2023.)

Akce pro studenty

Registrovat se můžete na:

  • Příměstský tábor 2022
  • 3 denní teen kurz

Dále pro vás připravujeme:

  • Seminář – S.D.S Concept
  • Seminář – Boj na zemi