KMCO ❱❱ Krav Maga – Centrum Ostrava

Krav Maga – Centrum Ostrava

Chcete si zlepšit své fyzické schopnosti? Psychickou odolnost, posílit zdravé sebevědomí, dokázat řešit rizikové situace a hlavně naučit se bránit? Směle do toho…

Krav Maga Centrum Ostrava vás naučí izraelský sebeobranný systém Krav Maga vycházející z přirozených reakcí člověka tak, abyste v jakémkoliv budoucím konfliktu měli reálné možnosti, jak se zachovat a vyšší pravděpodobnost konflikt úspěšně řešit, vyřešit a zvládnout.

Reálná sebeobrana pro reálné situace – to je systém Krav Maga, bez příkras a zbytečných pohybů, snadný k osvojení principů i technik, využívající přirozené reakce a zvyšující odolnost vůči stresu svých cvičenců.

Hlavním cílem je naučit kohokoliv bez ohledu na věk, pohlaví, zkušenosti či tělesnou konstrukci naučit nejúčinnější způsoby obrany, které neustálým opakováním přejdou studentovi do krve a začnou být automatické. Kontrolovaná agresivita, deeskalace a udržování si povědomí o okolí jsou prvky, které znějí zprvu složitě, avšak brzy přejdou studentům do krve.

Kam a jak zasáhnout

Nebudeme vás učit nesmysly, obřadní ceremoniály a postupy – soustředíme se na efektivní až surovou sebeobranu, která vám pomůže vymanit se z rizikové situace rychle a efektivně. Proto abyste si zvýšili šanci se ubránit tak podstoupíte trénink nejen fyzický, ale také psychický a teoretický. Vědět kam zasáhnout s jakou intenzitou a nepodlehnout panice ani paralýze bude cíl, na kterém budeme pracovat.

Odhodlání, vytrvalost, práce se stresem – budou vaši parťáci, kteří na každém tréninku porostou s vámi. Tak jako v běžném životě, tak i na tréninku je nutné se v určitých situacích obrnit a na nepřízeň připravit. Dovednosti skenování okolí a identifikace potencionálních rizik vám poskytnou čas i možnosti k rozmyšlení, jakým způsobem dál postupovat, jak se vyhnout riziku a jak z rizikové situace jednoduše uniknout ve zdraví.

Jsme Krav Maga Centrum Ostrava

Přirozené pohyby a reakce, příprava na jednotlivé scénáře, tréninky beze zbraně i proti ozbrojeným útočníkům, přesily, kravaty, kopy, to vše se naučíte, pochopíte a ovládnete na trénincích Krav Maga Centrum Ostrava.

Termín podání přihlášky

Přihlášky do letního semestru se zahájením studia v únoru 2023 přijímáme do 6. 2. 2023.

Přihlášky do letního semestru se zahájením studia v únoru 2023 přijímáme do 6. 2. 2023 prodlužujeme do konce února 2023

Přihlášky do zimního semestru se zahájením výuky v září 2023 přijímáme do 11. 9. 2023.

Přihlášky do letního semestru se zahájením studia v únoru 2024. otevíráme prosinci 2023.

Přihlášky do zimního semestru se zahájením výuky v září 2023. (Nábor otevíráme v červnu 2023.)

Přihlášky do letního semestru se zahájením studia v únoru 2024 (Nábor otevíráme v prosinci 2023.)

Akce pro studenty

Registrovat se můžete na:

  • Příměstský tábor 2022
  • 3 denní teen kurz

Dále pro vás připravujeme:

  • Seminář – S.D.S Concept
  • Seminář – Boj na zemi